Oferuję profesjonalną fotografię kulinarną, dzięki której będziesz mógł zaprezentować swoje dania i produkty w wyjątkowy sposób. Zakres moich usług obejmuje kompletny proces produkcji zdjęć. To jest przygotowanie i stylizacja potrawy, zaplanowanie aranżacji, dobranie dodatków scenografii, wybranie odpowiedniego oświetlenia, wykonanie zdjęcia i retusz. Do każdego projektu podchodzę z zaangażowaniem i chęcią stworzenia czegoś unikatowego, a wymagania klienta stawiam zawsze na pierwszym miejscu. Zlecenia realizuję w swojej pracowni lub miejscu wybranym przez klienta.


Zdjęcia do książek kucharskich


Jeżeli jesteś kucharzem i chcesz pokazać światu swoje dokonania kulinarne, to dobrze trafiłeś. Oferuję profesjonalne wykonanie zdjęć do książki kucharskiej, a także pomoc w stylizacji potraw. Decydując się na moje usługi, masz gwarancję na to, że czytelnik nie oderwie wzroku od książki

Zdjęcia do magazynów kulinarnych


Fotografie do magazynów kulinarnych muszą przyciągać wzrok czytelnika. Osobiście dbam o to, aby potrawy fotografowane przeze mnie były dopracowane do najmniejszych szczegółów, a stylizacje aranżacji nieszablonowe. Oferuję również wykonanie zdjęć na podstawie przepisu.

Zdjęcia do mediów społecznościowych


Prowadząc blog kulinarny lub konta o tematyce kulinarnej w mediach społecznościowych musisz zadbać o odpowiednią prezentację swoich przepisów. Mogę zaoferować najwyższej klasy fotografię kulinarną, która znacznie poprawi Twój wizerunek i pomoże skutecznie wypromować Twoje zdolności kulinarne.

Zdjęcia na strony WWW


Profesjonalne zdjęcia kulinarne i produktowe są niezbędne, do prowadzenia strony poświęconej tematyce kulinarnej. Postaw na profesjonalnego fotografa, który również rozumie sztukę, jaką jest gotowanie. Taki wybór gwarantuje sukces Twojej witryny i biznesu.

Zdjęcia produktowe


Zdjęcia produktowe wykonuję przy użyciu profesjonalnych lamp studyjnych, co umożliwia mi uzyskanie ciekawych efektów, które wyróżnią Twój produkt na tle konkurencji.

Zdjęcia do kart menu


Apetycznie wglądające zdjęcia w karcie menu zachęcą każdego klienta do spróbowania Twoich dań. Przekonaj się, ile korzyści mogą dać dopracowane fotografie, od których ciężko oderwać wzrok.

Stylizację potraw


Jednym z głównych elementów dobrej fotografii kulinarnej jest właśnie stylizacja potraw. Dzięki mojej wiedzy i doświadczeniu w tej dziedzinie mogę sprawić, że Twoje potrawy na zdjęciach będą prezentować się jeszcze bardziej apetycznie.

Profesjonalny retusz zdjęć


Wszystkie wykonane przeze mnie zdjęcia są wyretuszowane i gotowe do publikacji w sieci lub druku.

Szczegółową wycenę zlecenia podaję po zapoznaniu się z jego specyfikacją.


parallax background
 

Szukasz pomocy profesjonalisty?Oferuję profesjonalną fotografię kulinarną, dzięki której będziesz mógł zaprezentować swoje dania w wyjątkowy sposób. Do każdego projektu podchodzę z zaangażowaniem i chęcią stworzenia czegoś unikatowego a wymagania klienta stawiam zawsze na pierwszym miejscu.