Oferuję profesjonalną fotografię kulinarną, dzięki której będziesz mógł zaprezentować swoje dania w wyjątkowy sposób. Do każdego projektu podchodzę z zaangażowaniem i chęcią stworzenia czegoś unikatowego, a wymagania klienta stawiam zawsze na pierwszym miejscu. Zlecenia realizuję w swojej pracowni lub miejscu wybranym przez klienta.


Zdjęcia do książek kucharskich


Jeżeli jesteś kucharzem i chcesz pokazać światu swoje dokonania kulinarne, to dobrze trafiłeś. Oferuję profesjonalne wykonanie zdjęć do książki kucharskiej, a także pomoc w stylizacji potraw. Decydując się na moje usługi, masz gwarancję na to, że książka będzie oddawać charakter zarówno Twój, jak i Twoich dań.

Zdjęcia do magazynów kulinarnych


Fotografie do magazynów kulinarnych muszą przyciągać wzrok czytelnika. Osobiście dbam o to, aby potrawy fotografowane przeze mnie były dopracowane do najmniejszych szczegółów, a stylizacje aranżacji nieszablonowe. Oferuję również wykonanie zdjęć na podstawie przepisu.

Zdjęcia do mediów społecznościowych


Prowadząc blog kulinarny lub konta o tematyce kulinarnej w mediach społecznościowych musisz zadbać o odpowiednią prezentację swoich przepisów. Mogę zaoferować najwyższej klasy fotografię kulinarną, która znacznie poprawi Twój wizerunek i pomoże skutecznie wypromować Twoje zdolności kulinarne.

Zdjęcia na strony WWW


Profesjonalne zdjęcia kulinarne i produktowe są niezbędne, do prowadzenia strony poświęconej tematyce kulinarnej. Postaw na profesjonalnego fotografa, który również rozumie sztukę, jaką jest gotowanie. Taki wybór gwarantuje sukces Twojej witryny i biznesu.

Zdjęcia produktowe


Zdjęcia produktowe wykonuję przy użyciu profesjonalnych lamp studyjnych, co umożliwia mi uzyskanie ciekawych efektów, które wyróżnią Twój produkt na tle konkurencji.

Zdjęcia do kart menu


Apetycznie wglądające zdjęcia w karcie menu zachęcą każdego klienta do spróbowania Twoich dań. Przekonaj się, ile korzyści mogą dać dopracowane fotografie, od których ciężko oderwać wzrok.

Stylizację potraw


Jednym z głównych elementów dobrej fotografii kulinarnej jest właśnie stylizacja potraw. Dzięki mojej wiedzy i doświadczeniu w tej dziedzinie mogę sprawić, że Twoje potrawy na zdjęciach będą prezentować się jeszcze bardziej apetycznie.

Profesjonalny retusz zdjęć


Wszystkie wykonane przeze mnie zdjęcia są wyretuszowane i gotowe do publikacji w sieci lub druku.

Szczegółową wycenę zlecenia podaję po zapoznaniu się z jego specyfikacją.


parallax background
 

Szukasz pomocy profesjonalisty?Oferuję profesjonalną fotografię kulinarną, dzięki której będziesz mógł zaprezentować swoje dania w wyjątkowy sposób. Do każdego projektu podchodzę z zaangażowaniem i chęcią stworzenia czegoś unikatowego a wymagania klienta stawiam zawsze na pierwszym miejscu.